Solclighting
output
intesity
distance
weight
switch
watter
input
charger
batteryIN
batteryEX
connector
control
analog
thermal
dimm1
dimm2
gsensor
gyroskope
optic
rgb
o
o
o
o
o
o
o
o
o
thermal
SCORPION SVITILNA LENS

Scorpion's dominant feature is the crystal-clear large optics, which achieves an unbeatable luminance of 197,500 candel even in a compact headlamp design. The individual collimators are hexagonally shaped to fill the front space perfectly. As a result, it achieves exceptional afterglow at 8 °. If different LEDs are used, the cone can be shaped to different angles of 8 ° or 22 °.

For lamps, the luminous intensity parameter is very important. This indicates how far the lamp lights in a certain direction. Unfortunately, most manufacturers do not mention this important parameter. The afterglow cannot be read from lumens. Lamps equipped with small optics cannot stream the luminous flux and their performance is unnecessary.

SPACER L AMAZING LED BIKE

Famózní výkon LED

Nejsilnější svítilna je osazena ultraúčinnými LED XHP50.2 s příkonem 95W a světelným tokem 13 350 lumen. Tyto LED diody patří mezi absolutní špičku a dosahují extrémního výstupního světelného toku 12 000 lumen ANSI. Díky těmto LED svítilna pracuje se skvělou účinností 220 lm/W i při výkonech kolem 1000 lumen, kde spotřebovává pouhých 5 Watt namísto 10 Watt u ostatních 1-3 LED svítilen a vydrží 2x déle. Výkon 7200 lumen jsou schopny dodat pouze z 50 Watt.

V případě osazení německými automobilovými LED OSRAM dosahuje svítilna extrémního dosvitu.

High CRI headlamp flashlamp

Na speciální požadavek v objednávce je možné osadit svítilnu jakýmkoliv odstínem LED. Je možné zvolit teplejší 4000K LED s vysokým indexem podání barev (CRI) nebo i barevnou teplotou 6500K, ovšem vysoká intenzita namodralého světla není pro většinu lidí příjemná.

Pro speciální aplikace je možné po dohodě osadit svítilny kompletně osazené jen v červené, zelené či modré barvě.

SPACER R

Multi LED kombinace 8° 16° 22° + difůzní 110° LED

Každý uživatel si může zvolit ideální variantu pro svoje použití. Osazením různých LED a jejich kombinací lze dosáhnout perfektního osvětlení pro danou situaci. Tento způsob sice vyžaduje výrobu jiného měděného PCB s odlišnými pady pro LED, ale dává tak možnost buď bezkonkurenčního dosvitu nebo obrovského světelného výkonu.

XHP50.2

Můžete si vybrat ze čtyř variant. LED OSRAM dávájí velmi úzký kužel světla a nejvyšší dosvit 920 metrů. To je však vykoupeno menším světelným tokem. LED diody XPL2 jsou nejmodernější jednočipové LED s velmi dobrou účinností, dosahují tak perfektních výsledků v rámci šířky kuželu, dosvitu a světelného toku. Novinkou jsou čtyřčipové LED XHP50.2, které překonávají naprosto vše svým obrovským výkonem 12000 Lumen, ale i stále zcela dostačujícím dosvitem 420 metrů. Tyto LED mají nejlepší účinnosti na nižší a střední režimy, proto jsou z hlediska výdrže nejlepším řešením. Poslední variantou je kombince různých LED, které dávají dokonalý světelný kužel.

SPACER L

Efektové RGB + UV či CRI95 LED na základím DPS

RGB multicolor Flashlight RGB LED

V základní verzi jsou pod optikou umístěny dvě výkonné 1,5 Wattové RGB LED. Pro porovnání klasická 5mm LEDka s nožičkami má výkon 0,1Watt. Po zapnutí se celá optika difuzně rozzáří zvolenou barvou. I když je tato LED RGB výkonná (červená 20lumen, zelená 40lumen, modrá 7lumen), tak má funkci efektovou a neslouší k osvícení vzdálenějších objeků.

U LED RGB je možné volit 30 různých barev a režimy STROBO, DVOJBLIK a SINUS. Ovládání těchto LED se dočtete v záložce „Režimy“.

UV LED 3Watt 60 degree

Ve svítilně jsou dále osazeny další dvě výkonné 2wattové 375 - 400nm UV LED. Nebo lze osadit LED XPG3 s vysokým indexem podání barev CRI 95 či deep red LED apod. Tato LED je umístěná pod optikou tak, aby vycházející paprsky co nejvíce pronikaly mezi jednotlivými kolimátory.

Pomocí UV LED můžete nasvítit nerosty nebo ji můžete využít při různých pomocných funkcí svítilny, například ověřit si pravost bankovek či dokladů nebo na vytvrzení lepidel, dezinfekce apod.

SPACER R extended PCB with LED UV RGB

Druhé přídavné DPS s LED RGB a UV

Pokud chcete vyšší výkon a svítivost a hlavně rovnoměrně rozložené vyzařování zvolte možnost druhého DPS s LED. Toto DPS je vytvořeno pro maximální využití přední plochy. Je precizně navrženo a tvarováno, aby přesně pasovalo mezi části optiky. Jednotlivé LED nejen rozzáří optiku, ale i prosvěcují skrz ní a osvětlují prostor před ní. Na tomto DPS je umísteno 6x 1,5W keramických RGB LED v centrální části a dodatečných 12 malých RGB na kraji. Dále je možnost osadit dalších 6x LED XPG3 s vysokým indexem podání barev nebo 6x 2Wattové 60° UV 395nm keramické LED. Na zvláštní požadavek je možné osadit 6X DEEP RED LED či AMBER LED, ale mějte na paměti, že RGB je schopná vytvořit prakticky jakoukoliv barvu.

second LED

S těmito LED již bezproblému osvítíte prostor před svítilnou. Výkon cca 300 lumenů teplého světla na tomto přídavném DPS převyšuje výkon ostatních malých čelovek, avšak světelný kužel je široký 90°. Díky velkému počtu LED XPG3 dosahují extrémně vysoké účinnosti 210lm/W. Ovládání „RGB“ a „UV“ či „CRI95“ je zcela stejné jako v minulém případě. Na obrázku vlevo vidíte maximálně využitý prostor ve svítilně.

SPACER R Narrow RGB and UV LED

Úzký kužel světla s RGB, UV či CRI95

Pokud chcete využívat tyto přídavné LED pro střední dosvit zvolte varianu umístění LED ve čtyřech malých světlovodech na kraji optiky. Do těchto 4 pozic je možné osadit buď pouze jednu variantu LED anebo je možné zkonbinovat pozice například 2*RGB + 2*UV LED. Ovládání je zcela stejné jako v předchozích případech. Touto možností je možné osadit pouze SOLC Scorpion v nejdelší variantě.