Solclighting
output
intesity
distance
weight
switch
watter
input
charger
batteryIN
batteryEX
connector
control
analog
thermal
dimm1
dimm2
gsensor
gyroskope
optic
rgb
o
o
o
o
o
o
o
o
o
thermal
large cooling fins flashlight SOLC

Perfect heat distribution is ensured by an aluminum monoblock. It is designed to be very light but at the same time very good heat distribution. No screw threads and washers prevent heat distribution. The temperature differences between the front and rear are only 4-5 ° C. The temperature inside the lamp is 1500x per second controlled by a microprocessor and does not exceed 65 ° C. At higher temperatures, the microprocessor will start to degrade performance. Power reduction is signaled by pulsing the LEDs of the modes.

SPACER L thermal sinkpad SOLC bicycle light

Měděný plošný spoj

Maximální chlazení LED je dosaženo měděným DPS s LED přiletovanými přímo na jádro DPS. Tento způsob chlazení je nejlepší možný a zajišťuje vyšší účinnost LED vlivem nižší teploty čipu LED.

cooper thermal sinkpad pcb led SOLC bike light
SPACER R thermal conducting

Odvod tepla

Většina ztrátového tepla z LED je odvedena masivním žebrováním. Svítilny SOLC také disponují hliníkovým GOPRO držákem. Ten je umísteň v bodě, kde měděné DPS převádí teplo do těla svítilny, tedy kde má svítilna nejvyšší teplotu. Držák absorbuje teplo a dále ho převádí do hliníkové kličky a především do hliníkových řidítek. Celková chladící plocha se zvětší a svítilna se lépe chladí poskytuje vyšší výkon než ostatní svítilny s gumovými či plastovými držáky.

thermal camera