Solclighting
output
intesity
distance
weight
switch
watter
input
charger
batteryIN
batteryEX
connector
control
analog
thermal
dimm1
dimm2
gsensor
gyroskope
optic
rgb
o
o
o
o
o
o
o
o
o
thermal

Using the bargraph, the flashlight can be switched on in various modes. To switch to another mode, it is necessary to still hold the button and turn it to the left after turning on the 12 red LEDs. The headlight mode is selected by turning it to the right and releasing the knob, so you can turn on the flashlight in this mode without having to watch the bargraph. Holding the knob without turning it turns off the flashlight again. This is a safety precaution to prevent accidental switching on in the backpack when the button is pressed continuously.

SOLC scorpion bicycle light modes
SPACER L

Ukazatel stavu nabití akumulátoru

Svítilny SOLC Scorpion a Spider mají shodný ukazatel akumulátoru. Ukazatel tvoří šest barevných LED, které jsou schopny plynule přejít ze zelené do červené. Jas bargrafu je nastaven tak, aby v noci neoslňoval. V nejnižším režimu a v ECO režimu se jas bargrafu automaticky sníží. Lze zvolit i signalizaci pouze jedinou LED.

SCORPION bargraf indication
SPACER R

Ukazatel stavu výkonu svítilny

Každý režim je signalizován rozsvícením jedné modré/fialové LED na bargrafu. Modré LED znamenají, že svítilna odebírá výkon z externího akumulátoru. Pokud svítí fialové LED, tak svítilna odebírá výkon z vnitřního akumulátoru. Svítilna má základních 6 režimů výkonu. Pokud při nejnižším režimu otočíte ještě 5x doleva, tak se dostanete do ECO režimu a podobně i do SUPERECO. Stejně tak se dostanete do režimu STROBE – je to dvojblik a malém výkonu, který lze dobře využít pro zviditelnění za šera.

SCORPION bargaf indication