Solclighting

Současné špičkové ultralehké a ultravýkonné svítilny Scorpion s mnoha funkcemi a vylepšeními. Svítilna Scorpion se rozrostla do několika verzí, tak aby každý uživatel si mohl zvolit přesně variantu, kterou potřebuje. Ověřený nejdelší Scorpion nově s označením T-73 se zmenšil na průměru o 4mm a na délku o 3mm a z původních 295 gramů má pouhých 169 gramů. Paradosně dostal místo 50mm šestinásobné optiky 60mm se sedmi většími TIR čočkami.

GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight GOPRO GPS mount flashlight

Fotografie svítilen druhé generace Scorpion 2013-2018

Vylepšená verze svítilny s menší hmotností 295 gramů a rozměry. Použit rychloupínací systém. Zvýšen výkon na 72Watt 6750 lumen. Tyto svítilny byly roky nejsilnějšímy světly na kolo na světě. LUPINE Betty měla stále jen 3600 lumen.

Fotografie svítilen první generace Scorpion 2011-2013

První vyrobené kusy svítilen s mohutným žebrováním a rozměry. Také poměrně těžké - přes 335 gramů. Svým výkonem byly ve své době jedinečné. Příkon byl 60Watt a 6150 lumen, což třínásobně převyšovalo nejsilěnjší svítilnu té doby - LUPINE BETTY R s 1800 lumen.

Nultá verze svítilny vyrobená 21:30 25.3.2010

Vyroben první prototyp světla. Toto světlo mělo ještě používat čočku a zoomování.

Ostatní fotografie