Solclighting
output
intesity
distance
weight
switch
watter
input
charger
batteryIN
batteryEX
connector
control
analog
thermal
dimm1
dimm2
gsensor
gyroskope
optic
rgb
o
o
o
o
o
o
o
o
o
thermal

large cooling fins flashlight ZORA

Perfektní rozvod tepla zajišťuje hliníkový monoblok. Ten je navržen tak, aby byl velice lehký, ale zároveň velmi dobře rozváděl teplo. V rozvodu tepla nebrání žádné šroubovací závity a podložky. Rozdíly teplot mezi přední a zadní částí jsou pouze 4-5°C. Teplota uvnitř svítilny je 1500x za vteřinu kontrolována mikroprocesorem a nepřesáhne 65°C. Při vyšší teplotě začne mikroprocesor snižovat výkon. Snížení výkonu je signalizováno pulzováním LED daných režimů.

SPACER L thermal sinkpad ZORA bicycle light

Měděný plošný spoj

Maximální chlazení LED je dosaženo měděným DPS s LED přiletovanými přímo na jádro DPS. Tento způsob chlazení je nejlepší možný a zajišťuje vyšší účinnost LED vlivem nižší teploty čipu LED.

cooper thermal sinkpad pcb led ZORA bike light

SPACER R thermal conducting

Odvod tepla

Většina ztrátového tepla z LED je odvedena masivním žebrováním. Svítilny ZORA také disponují hliníkovým GOPRO držákem. Ten je umísteň v bodě, kde měděné DPS převádí teplo do těla svítilny, tedy kde má svítilna nejvyšší teplotu. Držák absorbuje teplo a dále ho převádí do hliníkové kličky a především do hliníkových řidítek. Celková chladící plocha se zvětší a svítilna se lépe chladí poskytuje vyšší výkon než ostatní svítilny s gumovými či plastovými držáky.

thermal camera